Contactgegevens
Create pdf Print

FTO nv

Adres : Beerveldse Baan 4 - 9080 Lochristi - België

Tel. +32 (0)9 35 35 348
Fax +32 (0)9 356 80 67
E-mail:planning@fto.be

BTW BE 0 436 841 082

 

Eva De Brauwer 

 

Logistiek Coördinator

Tel: +32 (0)9 35 35 412

GSM:  +32 (0)485 15 51 45

e-mail:  eva@fto.be

 

Planning: Frankrijk, Zwitserland, Oostenrijk, Luxemburg, Duitsland

 

 

Peter Neirinckx  

Logistiek Coördinator

Tel.: +32 (0)9 35 35 348

GSM:  +32 (0)475 51 99 54

e-mail: peter@fto.be

 

Planning: Verenigd Koningkrijk, Ierland + opvolging routeplanning systeem

 

 

Pieter Laton

 

Logistiek Coördinator

 

Tel: +32 (0)9 35 35 415

 
GSM: +32 (0)494 16 65 93

e-mail: pieter.laton@fto.be

 

Planning: België, Nederland

 

 

Elias Mestdagh

Magazijn beheerder

 

Tel: +32 (0)9 35 35 382

 

GSM.: +32 (0)484 60 72 97

e-mail:elias@fto.be

 

 

Johan Lankhaar

Commercieel vertegenwoordiger

 

Tel: +32 (0)9 35 35 416

GSM: +31 (0) 6 20 411 593

e-mail:johan@fto.be


Fons Van den Berg  

 

Bedrijfsleider

 

Tel.: +32 (0)9 35 35 425

e-mail:  fons@fto.be

© FTO | Transport & Distributie - Privacyverklaring